Chat Sohbet Odaları Siteniz
Chat Sohbet Odaları Siteniz

chatsohbet
Chat sohbet odaları birbirlerini hiç görmemiş birbirlerini tanımayan insanların chat sohbet odaları vesilesiyle bir araya gelip tanışmalarını sağlayan bir sohbet odaları platformudur. Chat sohbet odaları kendi içinde iki gruba ayrılmaktadır:
1.Ücretli chat sohbet odaları
2.Ücretsiz chat sohbet odaları
Olmak üzere iki grubu vardır. Bu grupları sizlere kısaca özetliyeyim:

1-)Ücretli chat sohbet odaları

Ücretli chat sohbet odaları na giriş yapmak için öncelikle belirli bir miktar para ödemesi yapmanız gerekir. Para ödemesini yapmaz veya geciktirir iseniz giriş yapamazsınız.

2-)Ücretsiz chat sohbet odaları

ücretsiz chat sohbet odalarına gelecek olursak bu grupda diğer grubun aksine kullanıcılarından hiç bir ücret talep etmeksizin doya doya sohbet odalarına giriş yapıp sohbet etme olanağı sağlamıştır.
Yukarıda belirtmiş olduğum alt gruplar chat sohbet odaları nın ayrılmış olduğu gruplardır. İnsanlar bu sohbet odaları platformlarına ücretli veya ücretsiz giriş yapdıkları zaman birçok kişi ile karşılaşacaklardır bunlardan bazıları ile dost olacak hatta bazıları ile de sevgili olabilecekler. Sohbet odaları dil, din, ırk, kişi ayırt etmeksizin insanların sohbet edip birbilerine saygı duydukları nezih sitelerdir. Bu sohbet odaları na ilk giriş yaptığınız zaman sadece bir kullanıcı olarak giriş yaparsınız, daha sonra biraz sohbet edip insanlarla tanıştıktan sonra sohbet odaları yetki kademesinin en alt yetkisi olan voice alırsınız. Eğer siz sohbet odaları sunucusunda sohbet etmeye devam edip insanlarla iyi anlaşıp onları tanırsanız sohbet odaları yetkilileri tarafından nickinize iyi bir yetki düzeyi olan op yazılabilir. Sohbet odaları nda alacağınız op yetkisi sizin bulunduğunuz sohbet odaları sunucusunda belirli bir kademeye getirir ve insanların gözünde farklı bir yer edinirsiniz.

Sohbet odaları

Sohbet Odaları platformları kullanıcılarının emeklerini harcamaz ise gelişir ve büyür aksi takdirde bulunduğu seviyeden ileri gidemez fakat geriye düşer kullanıcısı op yetkisi hak ettiyse yetkililer hakkını vermek zorundadır, aksi takdirde yukarıda da dediğim gibi büyüyemez ama düşer ama kullanıcılarının gözünde adaletli ve görevini hakkıyla yapan yetkililer olursa o bulunduğu yerden çok hızlı bir şekilde daha iyi yerlere yükselir.
Chatt

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin admin@laflariz.org

0 yorum var: “Chat Sohbet Odaları Siteniz”

Yorum Yap:

CopyRight © 2018 -Chat | sohbet | Chat odaları | Chat sitesi | Cinsel sohbet | Sex chat
Tarih : 26.03.2019
Saat : 05:05:51
itibari ile Admin Tarafından Güncellenmiştir.

Created By Admin