Laflariz.org’un Kuruluş Nedenleri Nelerdir?
Laflariz.org’un Kuruluş Nedenleri Nelerdir?

Mynet sohbet

Mynet Sohbet

Merhaba değerli okurlar bu makalemde siz değerli okurlarıma kendi sohbet odaları sunucumuz olan laflariz.org sohbet sunucusu nun belli başlı kuruluş nedenlerini anlatacağım umarım beğenirsiniz ve makalemizin sonunda tekrar görüşmek dileği ile hoşçakalın.
Laflariz.org bizim kendi kurmuş olduğumuz bir sohbet odaları sunucusudur. Bizimde her sohbet odaları sunucusu gibi kendi belirlemiş olduğumuz amaçlar ve hedeflerimiz vardır. Şunu unutmamalıyızki hedefi olmayanlar sadece bulunduğu yerde kalırlar,hedefi olanlar ise her zaman daha ileride olurlar. Laflariz.org sohbet odaları nın hedefleri bütün sohbet odaları gibi user olması ve güzel,akıcı bi sohbet akışının olması. Lakin bizim asıl hedefimiz sadece user çekmek değil laflariz.org un asıl amacı eski Mynet sohbet kullanıcılarının Mynet sohbet deki samimi ve güzel sohbeti arayan insanların mynet sohbet özlemini bitirmek ve mynet sohbet olmasa bile mynet sohbet in yerine geçebilecek onun ayarında bir sohbet odaları sunucusu olabilmektir. Biliyoruz hedeflerimiz zor ve meşakatli ama yılmıyoruz şuna da eminizki biz istersek çabalarsak emek harcarsak en iyisini yapabiliriz. Mynet sohbet in yerini aratmamak istiyorsak eğer yönetim kadromuzda Mynet sohbeti bilen tecrübeli kişilerin olması gerek bu konuda çok şanslıyızki root adminimiz ve network adminimiz mynet sohbet in en eski ve deneyimli kullanıcılarından. Bizi bu amaça yönelten kişilerde onlardır zaten onların Mynet sohbet e duyduğu özlemdir. Belki mynet sohbet kadar büyük bi sunucu olamayabiliriz bunlar olabilir yani karşımıza sorunlar elbet çıkacak ama biz her şeyi göze alarak bu yola girdik biz bu işi ya en iyisini yaparak büyütücez yada en kötüsünü yaparak irc hayatımıza son vericez diye yemin ederek bu yola girdik. Laflariz.org sohbet odaları sunucu larının yönetim kadrosu birbirine bağlı birbirini yakın olarak tanıyan kişilerdir bu da şöyle bi avantaj dır admin kavgaları sebebiyle sunucu zarar göremez.
Evet değerli okurlar bu makalemizinde sonuna gelmiş bulunmaktayız umarım laflariz.org sohbet sunucumuzla ilgili aklınızda cevap bulmayan soru kalmamıştır umarım sizlere yararlı ve faydalı olması dileği ile kendinize iyi bakın bir sonraki makalede görüşmek üzere hoşçakalın.
Sohbet odaları

Sohbet odaları

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin admin@laflariz.org

0 yorum var: “Laflariz.org’un Kuruluş Nedenleri Nelerdir?”

Yorum Yap:

CopyRight © 2018 -Chat | sohbet | Chat odaları | Chat sitesi | Cinsel sohbet | Sex chat
Tarih : 26.03.2019
Saat : 05:05:38
itibari ile Admin Tarafından Güncellenmiştir.

Created By Admin